Vinceza Vinceza Áttört velúr cipő fekete

Elérhetetlen termék ;(

Bemutatjuk az áttört Vinceza cipőket, amelyek ötvözik az eleganciát és a kényelmet, tökéletes tavaszi és nyári napokra. Kiváló minőségű velúrutánzatból készült, klasszikus fekete színben, ezek a női naplopók a hétköznapi és az elegánsabb stílushoz egyaránt passzolnak.

A mindennapi használatra készült, kerek orr és felépített, puha sarok jellemzi őket, amely biztosítja a kényelmet és a stabilitást járás közben. A lapos, 3 cm magas sarok könnyedséget ad, a sima, fekete műanyag talp pedig praktikussá és könnyen kezelhetővé teszi a cipőt.

Az áttört minta tökéletessé teszi a melegebb napokra, miközben egyedi stílust kínál. A természetes bőrből készült talpbetét megfelelő szellőzést és kényelmet biztosít a lábnak. Ezenkívül a bebújós zárás megkönnyíti a cipők fel- és levételét.

A Vinceza áttört cipők olyan nők számára készültek, akik minden nap és különleges alkalmakra értékelik a divatos dizájnt és kényelmet. Elegáns csomagolásban kaphatók, minden évszakra tökéletes választás. Válassz egy olyan modellt, amely stílusát feldobja!

  • Az orr: kerek
  • A sarok típusa: lakás
  • Szín: fekete
  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Testesség: G.
  • Sarok / platform magassága: 3
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább
  • További jellemzők: csipkekötés
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • A talp színe: fekete
  • Modell: női áttört naplopók
  • Domináns minta: minta nélkül

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|