Filippo Filippo Arany szivattyúk Eco Bőrrel aranysárga

Elérhetetlen termék ;(

Az Eco bőrből készült Filippo Gold Pumps tökéletes választás minden nő számára, aki egy kis eleganciát és fényt szeretne adni stílusához. Az ünneplés jegyében készült klasszikus pumpák tökéletes kiegészítői lesznek az esti és az alkalmi ruháknak.

A kiváló minőségű anyagokból készült lábbeli külső része elegáns ökobőr, mely tökéletesen utánozza a természetes bőrt, a belső bélése pedig 50%-ban természetes bőrből készült, ami biztosítja a kényelmet és a kényelmet. A kerek orr és a nyitott sarok könnyűvé, a stabil, 5 cm magas blokksarok pedig nem csak stílusossá, de praktikussá is teszi őket.

A Filippo szivattyúk tökéletesen illeszkednek a tavaszi és nyári trendekbe. Arany színük felhívja magára a figyelmet, és minden társaságban feltűnést kelt. A szintetikus talpnak köszönhetően élvezheti a kényelmet a lábon töltött hosszú órák alatt.

Legyenek ezek a szivattyúk a tavaszi/nyári ruhatárad kedvenc elemei! Mindegyik pár gondosan be van csomagolva a gyártó eredeti dobozába, ami egyben remek ajándékötlet is. Válassza a Filippo-t, és alkosson egyedi stílusát tükröző megjelenést!

  • Talpbetét anyaga: természetes bőr
  • Külső anyag: Műbőr
  • Az orr: kerek
  • A sarok típusa: hozzászólás
  • Sarok / platform magassága: 5
  • További jellemzők: hiánya
  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: aranysárga
  • Talp anyaga: szintetikus
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: csat

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|