Anabelle

Anabelle 824 téli csizma fekete

A termék nem elérhető ;(

Bemutatjuk Önnek a rendkívüli Anabelle 824 téli csizmát elegáns fekete színben, amely minden bizonnyal minden téli stílus elválaszthatatlan eleme lesz. Ezek a cipők, amelyeket a neves lengyel Anabelle cég gyárt, lenyűgözi a kidolgozás minőségét és a divatos dizájnt.

A 12,5 cm hosszú, teljes egészében természetes bőrből készült felsőrész nem csak strapabíró, de remekül mutat a lábszáron is. A kiegészítő gyapjú szigetelés tökéletessé teszi a csizmát a téli napokon, biztosítva a hő- és viselési kényelmet.

Az Anabelle 824 bokacsizma rendkívül univerzális, minden alkalomra tökéletes - mind a mindennapi formázáshoz, mind a különleges alkalmakhoz. A lapos, 2,5 cm magas sarok biztosítja a stabilitást és a kényelmet, a minták nélküli minimalista dizájn pedig lehetővé teszi, hogy könnyen hozzáilleszthetőek a különféle ruhákhoz.

Ne várjon, használja ki ezt a csodálatos ajánlatot! Válassza az Anabelle 824 bokacsizmát, amely ötvözi az eleganciát, a kényelmet és a divatos megjelenést. Vásárlásával 100%-os elégedettséget garantálunk!

  • Külső anyag: Természetes bőr
  • Sarok típusa: Lapos sarkú
  • Talpbetét anyaga: más
  • Domináns minta: nincs minta
  • Szín: fekete
  • További funkciók: hiánya
  • Sarok/platform magasság: 2.5

Köszönjük megjegyzését.

|
Az üzlet gördülékenyen és gyorsan lezajlott! ajánlom.