Super Me

Super Me Alkalmi fekete naplopók

A termék nem elérhető ;(

Bemutatjuk a Super Me márka alkalmi fekete naplopóit - kiváló választás azoknak a nőknek, akik értékelik a kényelmet és a divatos megjelenést. Ezek az elegáns cipők tökéletesek a mindennapi stílushoz és a hivatalosabb alkalmakhoz is.

A kiváló minőségű ökológiai bőrből készült mokaszinok ötvözik az esztétikát és a környezettudatosságot. Felcsúsztatható kialakításuk rendkívül egyszerűvé teszi a fel- és levételüket, amit minden elfoglalt nő biztosan értékelni fog. A kerek lábujj finom, mégis modern megjelenést kölcsönöz nekik, így sokféle ruhához passzolnak.

A Black Super Me mokaszinok minden évszakban tökéletesek. 3 cm-es sarokmagasságukkal kényelmes viseletet biztosítanak a hosszú távú viselet során, ugyanakkor finom eleganciát kölcsönöznek bármilyen stílusnak. A minta hiányának köszönhetően ezek a naplopók jól passzolnak más ruhadarabokhoz, ami rendkívül univerzális választássá teszi őket.

A Super Me mokaszinok kiválasztásával olyan stílusba és kényelembe fektet be, amely biztosan tetszeni fog. Ne várjon – szerezze meg magának ezt a stílusos cipőt, és hangsúlyozza ki személyiségét!

  • Talpbetét anyaga: Ökológiai bőr
  • Kapocs: felcsúsztatható
  • Külső anyag: öko bőr
  • Nosek: Kerek
  • Domináns minta: nincs minta
  • Szín: fekete
  • További funkciók: hiánya
  • Sarok/platform magasság: 3

Köszönjük megjegyzését.

|