Adanex Adanex stout G1 / 2 butterflies női papucs kék sokszínű

Elérhetetlen termék ;(

Fedezze fel a kényelmet és a stílust az Adanex G1/2 női pillangós papucsokkal, kék, tarka változatban. Ezek a bájos papucsok a lengyel Adanex márkától, modell A 21510 tökéletes megoldás mindennapi otthoni használatra. Kiváló minőségű pamutból készültek, kiváló szellőzést és viselési kényelmet biztosítanak. A papucsok belseje pamutszövettel bélelt, és garantálja a láb örömét, alacsony magasságuk (2 cm) pedig rendkívül kényelmessé teszi.

Ezeket a papucsokat egy felcsúsztatható rögzítés jellemzi, ami jelentősen megkönnyíti a fel- és levételüket. Érdekes színek a kék árnyalataiban és finom ékezetekben nagyszerű kiegészítői minden otthoni stílusnak. Minta nélkül, de praktikus részletekkel tökéletesen illeszkednek a modern dizájnba.

Ne várjon tovább, gondoskodjon lábának kényelméről és válassza az Adanex papucsokat – a minőség, a kényelem és a vonzó megjelenés kombinációját!

  • Szín: kék , sokszínű
  • Melegítés: nem
  • Magasság: alacsony
  • Külső anyag: Szövet
  • Talpbetét anyaga: Szövet
  • Kapocs: csúszik tovább
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Az orr: Nincs orrdarab
  • További jellemzők: hiánya
  • Sarok / platform magassága: 2.0

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|
A tranzakció sikeres volt. Ajánlom.
|
A tranzakció sikeres volt. Ajánlom.
|
A tranzakció sikeres volt. Ajánlom.