Saway Saway 2169 cappuccino magassarkú bézs
Elérhetetlen termék ;(
- A szállítmányt belül küldjük el 10 - 13 munkanapok
- Ellenőrizze a kézbesítési időket a különböző országokba
- Visszatérítési garancia
Lásd még
Részletek: Saway 2169 cappuccino magassarkú bézs
A Saway 2169 cappuccino bézs női magassarkú tökéletes választás minden nő számára, aki értékeli az eleganciát és a kényelmet. Ezek a kiváló minőségű természetes bőrből készült klasszikus szivattyúk az időtlen stílust a modern kényelemmel ötvözik. A bézs szín rendkívül univerzálissá teszi őket, és könnyen alkalmazkodnak a különféle stílusokhoz - mindennap és különleges alkalmakra egyaránt.
A csúszós kialakításnak köszönhetően ezek a sarkak gyorsan fel- és levehetők, ami rendkívül praktikus egy mozgalmas napon. A magas, 7,5 cm-es tűsarkú eleganciát ad, kiemeli az alakot, és minden nő magabiztosnak és stílusosnak érzi magát. A hegyes lábujj eleganciát ad, így tökéletes kiegészítője az esti ruháknak.
A Saway 2169 tűsarkúk minden részletre odafigyelve készülnek. A külső anyag és a természetes bőrből készült talpbetét egész napos viselési kényelmet, a szintetikus talp pedig jó tapadást garantál. Ez egy olyan modell, amely minden évszakban jól működik, így sokféle helyzetben elkísérhetik Önt.
Ne felejtse el vigyázni Saway magassarkúira, használjon pasztákat és zsírokat a bőr ápolására, hogy hosszú éveken át megőrizze pompáját. Az eredeti gyártói csomagolás, amelyben ezeket a cipőket megkapja, tökéletes tárolási módja.
Válassza a Saway 2169 cappuccino bézs női magassarkút, és élvezze azt az eleganciát, kényelmet és sokoldalúságot, amely minden nő ruhatárában megtalálható.
- Termelő: Saway
- Kapcsolódó kategóriák: Nők > Női > Szivattyúk > Cipő Saway
- Gyűjtemény: KeeShoes
- Szín: bézs
- Talp anyaga: szintetikus
- Talpbetét anyaga: természetes bőr
- Sarok / platform magassága: 7.5
- Kapocs: egy másik , csúszik tovább
- További jellemzők: hiánya
- Külső anyag: természetes bőr
- Az orr: spicc
- A sarok típusa: csap
- Domináns minta: minta nélkül
Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.