Inna marka Szivattyúzás kényelmes sarkú fekete NF-49P Black

Elérhetetlen termék ;(

Fekete pumpák kényelmes magassarkú NF-49P Black tökéletes választás a klasszikus és elegáns dizájnt kereső nők számára. Az ökológiai velúrból készült cipők egyszerűségükkel és időtlen stílusukkal gyönyörködnek. A karcsú, 8,5 cm-es sarok nem csak nőiességet kölcsönöz, hanem tökéletesen meghosszabbítja a lábakat, így minden stílus egyedi karaktert kölcsönöz.

Ezt a modellt finom, hegyes orr jellemzi, ami ideális társá teszi mind hivatalos alkalmakra, mind kevésbé formális alkalmakra. Az elegáns, sima mintának köszönhetően a pumpák könnyedén illeszthetők különféle ruhákhoz - a ruháktól a szoknyákig és nadrágokig.

Az NF-49P Black szivattyúk praktikus felcsúsztatható zárral rendelkeznek, amely biztosítja a viselési kényelmet. A cipő belseje ökológiai bőrrel bélelt, amely hosszú viselés esetén is garantálja a kényelmet. A szintetikus talp tartósságot és stabilitást biztosít, így minden lépését élvezheti.

Ne késlekedj! Az NF-49P Black pumpák helyet kapjanak a ruhatárában, mint az alapstílus tökéletes elemei, amelyek kiemelik eleganciáját és önbizalmát. Válassz egy megbízható választást és alkoss felejthetetlen megjelenést minden helyzetben!

  • Gyűjtemény: KeeShoes
  • Szín: fekete
  • Talp anyaga: szintetikus
  • További jellemzők: hiánya
  • Talpbetét anyaga: Műbőr
  • Külső anyag: ökológiai velúrbőr
  • Az orr: spicc
  • A sarok típusa: csap
  • Sarok / platform magassága: 8.5
  • Domináns minta: minta nélkül
  • Kapocs: egy másik , csúszik tovább

Köszönjük, hogy hozzászólást adott hozzá.

|